Totaaloplossing bij opleidingscentrum

Geplaatst door De redactie

Het opleidingscentrum van de VDAB in Brugge heeft onlangs de infrastructuur van haar lasopleiding uitgebreid. Er werden vier lascabines en twee geluidsarme slijp- en brandercabines geïnstalleerd.

VDAB koos voor de totaaloplossing die Dhondt Beslag & Techniek kon aanbieden. Dhondt is naast specialist in beslag ook een productspecialist in lastoepassingen en uitrusting van lasateliers. Dankzij de jarenlange ervaring en kennis die Dhondt in huis heeft, kunnen de cursisten van de VDAB op een nog veiliger manier hun lessen volgen in een minder lawaaierig lasatelier. Het geluidsniveau daalde van 110 naar ongeveer 80 dB. Dankzij deze nieuwe lasinstallatie is ook de capaciteit van het aantal cursisten voor de lasafdeling van de VDAB gestegen van 17 naar 21 leerlingen.

De VDAB is de Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding en bestaat sinds 1989 en heeft een specifieke missie en opdrachten. De VDAB staat onder toezicht van de Vlaamse minister van Begroting, Financiën, Werk, Ruimtelijke Ordening, Sport en Erfgoed en heeft als doel om als loopbaanregisseur ruimte te scheppen voor alle Vlaamse burgers om maximaal zelf hun loopbaan te ontwikkelen. Dat doet deze organisatie met het oog op een vlottere arbeidsmarktwerking en welvaart voor iedereen. En als dienstverlener helpt de VDAB burgers bij het ontwikkelen van hun loopbaan in wisselwerking met de marktvraag. Daarin spelen zij helder samen met andere dienstverleners.