Na maanden voorbereiding is de nieuwe fabriek van 247TailorSteel in Hooglede gestart met haar productie. Afgelopen weken zijn de lasers, kantbanken en buislasers geïnstalleerd en de nieuwe medewerkers ingewerkt.
247TailorSteel heeft een volledig eigen machinepark met een enorme capaciteit. Het machinepark groeit met de komst van de nieuwe productiefaciliteit in Hooglede naar meer dan zestig lasersnijmachines, meer dan vijftig kantbanken en meer dan twintig buislasers. Hooglede gaat aanvankelijk beschikken over vier lasersnijmachines, vier kantbanken, drie buislasers en twee machines voor randafwerking op een productieoppervlakte van 17.000 m2. Door de bouw van de fabriek worden op termijn ruim 250 nieuwe werkplekken gecreëerd in de regio.
Dankzij de opening van deze nieuwe locatie kan 247TailorSteel haar klanten in België en Noord-Frankrijk nog meer gemak bieden en de producten sneller leveren. Met behulp van de vernieuwde online software Sophia® kunnen klanten 24 uur per dag, 7 dagen per week online hun bestellingen plaatsen, in één minuut een offerte ontvangen en hun product binnen 48 uur geleverd krijgen.


