Nortek Global HVAC opende onlangs zijn nieuwe Europese distributiecentrum in Wervik. De moderne faciliteit biedt bijna 10.000 m3 opslagruimte voor Reznor toestellen en onderdelen. Zo wil de distributeur van Molimex-therm snelle, just-in-time leveringen bieden aan klanten.
CEO Bruno Biasiotta kwam speciaal voor de gelegenheid vanuit de VS naar België. Het nieuwe gebouw staat in het teken van klantenservice. Meer dan 2000 m2 is gereserveerd voor de opslag van Reznor toestellen en onderdelen, zodat klanten in heel West-Europa nog sneller bediend kunnen worden. Bovendien is er een volledig uitgeruste showroom. Tenslotte kan men er Reznor toestellen ter plaatse geïnstalleerd aan het werk zien.
‘Dankzij onze centrale ligging, is België de ideale locatie voor verdeling naar West-Europa. Voor onze Belgische klanten is deze strategische verankering natuurlijk een extra bonus op vlak van service- en levertijden. Zij zitten vlakbij de bron,’ vertelt Wim Ros, Sales Manager Benelux van Molimex-therm, een divisie van Nortek Global HVAC Belgium. ‘Omdat Nortek ook fabrikant is van Reznor, kunnen we bijzonder snelle levering, vaak just-in-time, verzekeren.’


